Seznamte se s koučováním

Ochutnávka koučování s reflektujícím týmem, aneb více hlav více ví

Tento praktický workshop je určen pro všechny zvědavce, čí zvídavce, kteří by se rádi dozvěděli více o tom, co to vůbec je koučování. Krátce si povíme si, jak tento obor vznikl,dále , jak takové koučování vypadá, k čemu slouží a necháme prostor pro diskusi.

Ovšem to hlavní, co bychom vám rády ukázaly je koučování s reflektujícím týmem: Co to vůbec je a jak to vypadá? V podstatě se jedná o to, že s klientem nepracuje jeden člověk, jak bývá obvyklé, ale na jeho řešeních v jednom okamžiku pracuje tři až pět lidí.

Aby se v tom nejen klient neztratil, tak je dané uspořádání, kdy s ním mluví jeden kouč a ostatní do hovoru vstupují ve chvílích, kdy jsou vyzváni a říkají své postřehy k probíhajícímu hovoru.

K čemu je takové koučování dobré? Opravdu více hlav více ví a nebo si všimne mnohem více podnětů a klient tak má možnost hledat řešení za pomoci širšího spektra myšlenek, než když jsou pouze sami s jedním koučem.

Abychom však pouze teoreticky nepopisovaly, tak jsme se rozhodly se s vámi podělit v rámci tohoto workshopu o praktické ukázky, kde s vámi tímto způsobem můžeme začít řešit vaše osobní potřeby změn. I z krátkého koučovacího sezení si člověk může odnést mnoho prospěšného. Zde si můžete "ochutnat" naši práci za doslova symbolickou cenu a/nebo prostě jen zjistit, jestli vás tento druh práce oslovuje.

Těšíme se na vás

Cena workshopu je 150,-

 

Radost z uvažování a chápání je nejkrásnějším darem přírody. Albert Einstein