Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /www/doc/www.5ps.cz/www/includes/menu.inc).

Jana

Co na sobě oceňuji:

Asi nejvíce to, že jsem nezapomněla snít a také, že se nevzdávám ve snaze si své sny plnit. A dále, že naplňuji svoji touhu po svobodě tím, že se odvažuji být čím dál otevřenější.

 

V co věřím:

Věřím všemu a ničemu. Věřím v to, že svobody lze dosáhnout otevřeností a sdílením sebe sama takové jací v tu chvíli jsme a učím se to i přes své strachy to aplikovat. Věřím v to, že spolupráce přinese více užitku pro celek i jednotlivce, než mocenské souboje. Věřím v to, že vlastně nikdo nemá patent na pravdu, a tudíž je celkem kontraproduktivní se o ní hádat - i přesto, že to sama leckdy dělám. Věřím v to, že život může být a je takový, jaký si ho sami vybereme a nebo jak se na něj jsme ochotni dívat. Věřím v logiku duality, přesto, že nevěřím, že je to jediná pravda.

 

Čeho jsem schopná:

Jsem schopná se velmi vášnivě dohadovat o něčem, o čem jsem pak schopna říct, že to není důležité. Jsem schopna vám vymluvit díru do hlavy a pak se divit, proč jste si to nechali líbit. Jsem schopna z úplně cizích lidí třeba i v hospodě udělat nebo podnítit, aspoň na chvíli jedno radostné a vášnivé těleso. Jsem schopna pochopit činy a jednání každého. Jsem schopna si udělat legraci sama ze sebe i ostatních. Jsem schopna odpouštět sobě i druhým, i když mi to nejde hned.

 

Čeho si na mě cení ostatní z 5PS:

"Nejvíce obdivuji její komunikační schopnosti, myslím, že dokáže člověka přesvědčit i o úplném nesmyslu tak, že to smysl dává. Je vynikající učitelka na testování hranic. Také si velmi cením její živočišné ohnivé energie, vyzařuje z ní síla."

"U Jany platí pravidlo „co na srdci, to na jazyku“ – cením si toho, že dokáže říct lidem pravdu do očí a nebojí se následků. A také toho, že na sobě neustále pracuje a rozvíjí se."

"Na Janě si vážím otevřené papuly, která vám napeláší vše, co jí přijde podstatné a nebere si s vámi okolky, protože vám věří, že její zpětnou vazbu unesete. Vážím si její božské osobnosti, která září, jen vstoupí do dveří. Není člověka, který by si nevšiml, že je v jeho společnosti. Vážím si jejího upřímného a divokého přátelství."

 

Můj momentální životní sen:

Mým momentálním životním snem je, aby se má práce, která je i mým koníčkem, stala také mým pasivním příjmem. No a dále si přeji mít vlastní talk show, abych mohla mluvit s ještě více lidmi o jejich životech a snech.