Jarmark přání

aneb každý má co nabídnout

Máte někdy pocit, že máte co nabídnout, ale nějak to od vás nikdo moc nechce? Co pak s vaší potřebou užitku a smysluplnosti? A nenapadá vás někdy, že to, co neumíte Vy, nebo nemáte Vy, tak někteří v okolí mají nadbytečně a naopak by se mohli podělit s Vámi?

Rády bychom podnítily vznik společenství, které si bude vzájemně užitečné. Vytvoříme prostor, ve kterém se společně podělíme o naše přání a také o to, co můžeme nabídnout.

Hravou a zábavnou formou vytvoříme skutečný jarmark přání. Podmínkou vstupu na náš jarmark je přinést minimálně dvě nabídky pro ostatní. Jedna nabídka je platná pro teď a tady na jarmarku. To znamená něco, co můžu teď a tady na jarmarku někomu rovnou předat. Fantazii se meze nekladou, tudíž můžete přinést nějakou materiální věc, ale také můžete poskytnout masáž, objetí, moudrost…

Druhá nabídka je směrem do budoucna s tím, že rovnou řeknete, zda a co za to žádáte, či si přejete. (dobrý pocit, směna, protislužba). Nabízet opět můžete cokoliv, avšak podmínkou je, že se nejedná o prodej.

Na našem jarmarku můžete samozřejmě i poptávat a bude zde vytvořen prostor pro sdílení vašich přání a tužeb.

Jarmark je navázaný na webové stránky, kde nadále pokračujeme ve vzájemné výměně, či darech mezi sebou.

Těšíme se na vás

PS: po jarmarku zaskočíme společně do restaurace, kde se můžeme poznávat ještě více u dobrého jídla a pití.

Symbolické vstupné činí 150,-

Konkrétní termíny s možností se přihlásit najdete v kalendáři