Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /www/doc/www.5ps.cz/www/includes/menu.inc).

Jassmína

Co na sobě oceňuji:

Cením si toho, že jsem schopná se nacítit na atmosféru i na jednotlivce, jsem schopná (nevím jak) odebrat člověku nepříjemné pocity nebo bolest, ale moc často to nedělám, protože vše, co prožíváme, považuji za důležité. Cením si schopnosti překládat, když v rozhovoru dojde k nepochopení “co tím chtěl básník říci”. A snad nejvíce si cením toho, že neodsuzuji, i když mi odsuzování ještě občas přijde.

 

V co věřím:

Věřím, že všechno má svůj smysl a ráda ho odhaluji. Věřím lidem, pokud mi intuice neříká opak. Věřím v lidstvo, i když je mi jasné, že má před sebou ještě velký kus práce, než konečně dospěje k usmíření s přírodou. Věřím v logiku i intuici, i když se často zdá, že se to vzájemně vylučuje.

 

Čeho jsem schopná:

Jsem schopná z člověka zcela nenuceně vytáhnout to, co skrývá. Jsem schopná se zcela otevřít a pak se nechat úplně zaseknout. Jsem schopná přiznat svoje nedostatky. Jsem schopná přizpůsobit se komunikačním projevem druhému člověku. Jsem schopná tvořit téměř vše, k čemu dostanu příležitost, od výtvarné přes hudební až po básnické projevy.

 

Čeho si na mě cení ostatní z 5PS:

"Na Jassmíně si nejvíce cením její neutuchající touhy po hledání dokonalosti, přesto, že ví, že to již dokonalé je. A pak to, že je ochotna vždy uvažovat nad tím, co jí kdo říká a nevzdá to, dokud jí to nedá nějaký smysl. A ještě toho, že se nebojí vypadat nekonvečně."

"Jassmína je pro mě éterická duše, která má spoustu talentů. Vyzdvihla bych její výtvarné nadání, kterým dokáže vystihnout svou vnitřní energii."

"Na Jassmíně si nesmírně vážím jejího vnitřního klidu, který je patrný i na venek. Cítím, že je mou upřímnou přítelkyní, což je mi nesmírnou ctí. Je velmi kreativní, dokáže vymyslet a vytvořit úžasné věci, ať jsou to kresby, šperky nebo hudební díla. Ač je na jednu stranu velmi organizačně schopná, na druhou stranu je velmi intuitivní a její výklady z karet jsou velmi přínosné."

 

 

Můj momentální životní sen:

Aktuálním mým snem je přestěhovat se do vlastního domečku s rodinou a nadále prohlubovat vztahy. Pak chci, aby se pořádně rozjel můj cyklus koncertů do škol a napsat knihu, s kterou jsem již začala. I když ze všeho nejvíc mě momentálně baví práce na a v 5PS.