Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /www/doc/www.5ps.cz/www/includes/menu.inc).

Kačka

Co na sobě oceňuji:

To, že k lidem přistupuji s porozuměním a dokážu vyjít téměř s každým. Že pracuji na svém rozvoji.

 

V co věřím:

Věřím ve vesmírnou energii a její všudypřítomnost. Věřím, že každý člověk je jedinečný a že má právo na svůj názor, i když s ním nemusím souhlasit.

 

Čeho jsem schopná:

Dívat se na věci „shora“ z pozice nezávislého pozorovatele a můžu tak propojovat různé myšlenky či situace, které spolu zdánlivě nesouvisí. Díky tomu jsem také schopna větší tolerance. Jsem však schopná ponořit se naopak do detailu. Jsem schopná poslouchat, když jiní potřebují mluvit. Mám ráda kontakt s lidmi, ale zároveň jsem schopna kreativní či administrativní práce u počítače.

 

Čeho si na mě cení ostatní z 5PS:

"Na Kačce si nesmírně cením její schopnosti nadhledu, kterou vnáší do hovoru tím, že opravdu nejprve přemýšlí a pak dost nekonfliktně reaguje, nebo se doptává. Také velmi zajímavého propojení racionality a iracionality - je prostě schopna se dost dobře pohybovat v různých dimenzích lidského uvažování.

"Moc si vážím jejího optimismu a stálé snahy šířit dobrou náladu. Oceňuji také její inteligenci a vzdělanost."

"Katku vnímám jako Anděla s ďáblíkem v těle. Je nesmírně pracovitá, schopná, rozumí mnoha věcem, ke kterým jsem si já jenom přičichla. Je mi přítelkyní, rádkyní a kolegyní. Její úsměv od ucha k uchu dokáže ihned změnit energii. Dokáže naslouchat a pak dát jednoduchou, ale velmi přínosnou otázku přímo k věci."

 

Můj momentální životní sen:

Chci, aby má rodina byla finančně svobodná. Chci dělat jen to, co mě naplňuje. Chci pomáhat ostatním při dosahování jejich snů, cílů či tužeb.