Nekonvenční práce

Terapie s kartami:

Jde o setkání s možností nahlédnout do více oblastí života s ohledem na spirituální nebo racionální aspekty. Důležitým výsledkem je nejen vědět budoucí možnosti, věřit ve své schopnosti, ale i jasný první krok do následujících dnů. Celé setkání trvá 50 - 60 min a může působit jako povzbuzení a načerpání síly.

 

Setkání s kartami:

Osobní výklad karet vedoucí k objasnění situací poukazuje k tendencím, jak se budou situace vyvíjet. Výklad je možný provádět i po Skypu. Zeptat se můžete na jakoukoliv oblast svého života. Délka trvání závisí na složitosti problému či situace, obvykle trvá kompletní výklad, tj 6-10 otázek, dvě hodiny.

 

Tvořivé workshopy:

Jelikož věříme, že jsme jako lidé tvořivými bytostmi, tak nabízíme setkání s tvorbou. Tato setkání mohou napomoci k relaxaci a také k uvolnění našeho tvořivého potenciálu. Setkání jsou koncipovány jako arteterapie a kromě vlastní tvorby se věnujeme i sebezkušenostní složce. Proto jsou přítomny pokud možno všechny členky 5PS. Náplň workshopů je různorodá od automatické kresby, tvorbu mandal, či šperků. Také nabízíme i setkání s jinými netradičními technikami, jako výroba tašek, či jiných předmětů z novinových výstřižků. Tvořivé dílny nabízíme také pro jednotlivce, aktuální nabídku najdete v kalendáři.

 

Terapie hlazením, či drbáním:

Tato velice netradiční terapie je velice příjemným a relaxačním nástrojem k vašemu uvolnění. Naše terapeutka používá své přirozené schopnosti příjemného dotyku spolu s uměním masáže. Propojuje tak hladivé dotyky s drbáním. Vaše tělo dostane dávku příjemných dotyků, které podle nás často nedostáváme v našich běžných životech.