Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /www/doc/www.5ps.cz/www/includes/menu.inc).

Renée

Co na sobě oceňuji:

Stojím nohama na zemi, ale zároveň si dovolím vnímat to, co nás přesahuje. Dokážu se nacítit na klienta, odhodit vlastní agendu a pracovat s „jeho vesmírem“. Dokážu vybalancovat svou práci a péči o domácnost se dvěma nádhernými kloučky.

 

V co věřím:

Věřím, že současný svět, jak ho vnímáme je dualistický. Je dobro a zlo, světlo a tma a tak podobně. Vše je vyvážené. Zároveň ale věřím, že nad tím vším je jednota, kde je klid a mír a že my lidé, pokud tomu věnujeme pozornost, jsme schopní tento prostor objevit a žít a pracovat skrze něj. Věřím, že naše zkušenosti nejsou dobré a zlé, ale dobré a poučné a tím řídím svůj život.

 

Čeho jsem schopná:

Jsem schopna dát takovou zpětnou vazbu, aby šla do hloubky a zároveň aby na ní byl člověk připraven a unesl to, co není lehké nést. Jsem schopna se věnovat organizační a manažerské práci a to v pracovní sféře i v oblasti mého koníčku – zpívání a péči o postižené děti. Jsem schopna pracovat s klienty intuitivně tak, aby si každý klient dovolil jít si za vlastním životním snem a překonal své největší strachy a bloky. Velmi ráda pečuji o skupinky lidí při vedení seminářů a meditačních kruhů.

 

Čeho si na mě cení ostatní z PS:

"U Renée oceňuji její cílevědomost a práci na svém rozvoji. Dokáže být racionální a přehnané vize stahovat zpátky na zem."

"Na Renée si vážím toho jak dokáže být všeobjímající kamarádkou, matkou a partnerkou a pak klidně přejít do velmi rozumové a rozumné bytosti, která dokáže dát všemu jasný řád. A také její touhy po vědění, kdy stále zdokonaluje zejména své komunikační dovednosti."

"u Renée si cením jejího neodsuzování, které funguje především při terapiích a pak její schopnosti nalézat zpracovávat informace.“

 

Můj momentální životní sen:

V tuto chvíli mám pocit, že si svůj životní sen žiji. Pracuji se čtyřmi úžasnými ženami, pracujeme na tom, aby se ostatní lidé posouvali a mohli si jít za svými sny. Žiji na pěkném místě a mám krásné a chytré dva kluky, kteří mi prosvětlují život. Další dlouhodobý sen je pro mě pořádat velké akce typu rozvojových seminářů, meditačních kruhů nebo výuky hypnózy, kde moje práce najednou ovlivní o mnoho více lidí, než nyní. Soukromým snem je žít v krásném domečku blízko přírody, moci pracovat tam a ve volných chvílích napsat pár dobrých knih.