Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /www/doc/www.5ps.cz/www/includes/menu.inc).

Rozjezd podnikání

Někdy můžete mít pocit, nebo nápad na vlastní podnikání, ale jste na to sami, a nevíte si s něčím rady. Rádi byste využili možností se prostě s někým poradit. Jsme tu pro vás. Můžeme vám pomoci překonat překážky z psychologické oblasti, jako jsou různé obavy, či bloky. Dále se s vámi rády podělíme o naše zkušenosti a informace z oblasti zakládání a řízení firmy.

Využít můžete některou z následujících možností.

 

 

Co víme, to povíme, aneb radit můžeme jen to, co známe nebo jsme schopny zjistit:

Můžete si s námi domluvit konzultační schůzku, kde se s vámi podělíme o naše zkušenosti z oblasti zakládání a řízení firmy. Budeme s vámi probírat témata tvorby vize společnosti, stanovení strategických cílů a strategie. Což v překladu znamená to, že zjistíte jak si stanovit záměr nebo směr, kam firma bude směřovat, dále to, čeho chcete dosáhnout, a pak kroky nebo plán, jak toho dosáhnout. Dále se rády podělíme o principy cyklicky a procesně řízené firmy. Kdy se využívá potenciál každého jednotlivce a organizační struktura se odvíjí od procesů, které jsou potřeba obsáhnout.

 

Nápady mám, jen je potřebuju dostat z hlavy do nějaké formy:

V tomto případě s vámi budeme pracovat koučovacím způsobem na vytěžení vašich myšlenek a nápadů a jen vám pomůžeme je formulovat do pro vás čitelných a jasných plánů.

 

Nápad by tu byl, ale z nějakého důvodu se bojím ho uskutečnit:

Pokud se vás týká tato možnost, tak s vámi budeme pracovat na překonání překážek a odstranění, či zmírnění bloků či obav