Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /www/doc/www.5ps.cz/www/includes/menu.inc).

Rozvoj firem a organizací

S firmami či organizacemi vždy domlouváme zakázku na míru. Můžete si sjednat nezávaznou schůzku, nebo nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem a my vám velice rádi odpovíme.

Podstatné pro nás je, aby spolupráce byla oboustranně výhodná i proto je nutno se před vlastní zakázkou domluvit na tom, co má přinést za výsledky, co očekáváte vy a zda jsme schopné či ochotné tuto zakázku naplnit. O metodách, se kterými pracujeme, se více dozvíte ve v Způsobech práce.

S firmami pracujeme ve velmi širokém spektru možností od práce s majitelem, či managerem, přes práci s týmy až po reorganizaci celé firmy. Zde je pouze výčet některých možností, jelikož vlastní rozsah a způsoby se domlouvají konkrétně pro vaši firmu či organizaci.

Metody, které ve firmách využíváme, jsou zejména individuální a skupinové koučování, práce se skupinou, mediace, workshopy (vzdělávání) a hra.

 

Práce s jednotlivci:

Chci se pohnout z místa

Chcete rozvíjet sebe nebo jednotlivé zaměstnance či spolupracovníky? Potřebujete vyřešit nějaký konkrétní problém, či přijít na inovativní nové nápady? Pak pro vás bude vhodné využít metody individuálního koučování a to v rozsahu, na kterém se společně domluvíme.

 

Práce se skupinou:

Společně to jde lépe, aneb když táhneme za jeden provaz, tak dojedeme dále a radostněji

Navrhneme a uskutečníme program pro stmelení vašeho týmu a to buď pomocí nějaké tematické hry, nebo díky práci se skupinou, která bude zaměřena na tuto oblast.

Chceme vyšší zisky, aneb je fajn "hezky" komunikovat, ale čísla jsou čísla

Potřebujete zvýšit produktivitu svého týmu a to jak v oblasti materiálních či nemateriálních výstupů? Společně s vámi budeme hledat, jak dosáhnout vámi vytýčených cílů na poli produktivity.

Program chytré hlavy, aneb i vzdělávání může být užitečné

Rádi byste pro své zaměstnance zajistili vzdělání na poli komunikačních dovedností, zejména z oblasti schopností konstruktivně a efektivně dojednávat? Pak pro vás připravíme workshopy na témata z této oblasti. Více o tématech, která nabízíme, je v akcích pro veřejnost, ale je možné připravit téma na míru dle vašich požadavků.

Zakopaný pes

Něco vám nefunguje, ale nevíte přesně, co by pomohlo, víte však, že je u nás nějaký "zakopaný pes", či nevyužitý potenciál? Pak budeme společně s vámi a vašimi lidmi hledat řešení, či způsoby komunikace, které by pomohly využít skrytého potenciálu, a tím i vyřešit stávající potíže.

 

Práce s celou firmou:

Chce to větší změnu, aneb restart pěkně od podlahy

Tento produkt domlouváme individuálně na míru. Společnými prvky však bude práce na vizi společnosti a to buď její tvorba, či revize. Dále stanovení strategických cílů v rozsahu tří či pěti let a pak zakotvení taktických cílů, po jednom roce. Dále s vámi budeme pracovat na taktice, jak těchto cílů dosáhnout a pomůžeme vám vše vymyšlené implementovat do chodu firmy. Implementace bude zakotvena takovým způsobem, aby se naplňování vašich strategických cílů stalo běžnou součástí vaší operativy a díky tomu se nevytratily. Naučíme vás mechanismy, díky kterým budete moci po čase svoji firmu, či organizaci řídit cyklicky a nezůstávat tak stát na místě. Naučíme vás, jak využívat moderních konstruktivistických teorií k tomu, že budete umět přirozeně využívat změn na trhu, či ve vaší firmě a to konstruktivně.