Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /www/doc/www.5ps.cz/www/includes/menu.inc).

Verčí

Co na sobě oceňuji:

Cením si na sobě potřeby vidět věci ze všech úhlů pohledu. A tím se mi dostane vždy až nadstandartní množství informací k vytvoření objektivního názoru. Také by to mohla být kreativita a spontánnost, která nejspíš bude souviset s Petr Panovsķým komplexem ve mě. Ten je ale velmi prospěšný nejen při práci s dětmi, ale často i s dospělými. Cením si na sobě schopnost a dnes i vlastnost vidět souvislosti, víru ve slušnost a svědomí a také bojovnosti.

 

V co věřím:

Věřím, že vše ma svůj daný vývoj a smysl. Situace v životě jsou v našich rukou. I když můžeme na nějaký kus životní cesty využít průvodce nebo poradce, konečné rozhodnutí je stejně v nás a na nás. Také věřím v propojení času a bytostí.

 

Čeho jsem schopná:

Jsem schopná být průvodcem jednotlivci i skupině, kteří na sobě chtějí pracovat nebo se něco o sobě dozvědět..... Jsem schopná pracovat s kompetencemi ( pravidly), ale i intuitivně.

 

Čeho si na mě cení ostatní z 5PS:

"Na Verčí miluji její emocionalitu, kterou je schopna cítit a také vyjádřit, a díky tomu se umí nádherně naladit na emoce druhých a krásně se jich zastat. Ještě miluji její neutuchající touhu po vědění a neustálou snahu zdokonalovat a zlepšovat své kvality."

"Na Verčí nejvíce oceňuji její přátelský pozitivní přístup, její zručnost a také to, že se dokáže napojit na vesmírnou energii."

"U Verčí obdivuji její houževnatost a vytrvalost, jakmile se pro něco rozhodne, tak to dokáže, umí být na sebe velmi tvrdá (možná až moc). Dokáže u člověka najít kvality a ocenit je a to na ní miluji."

"Na Verčí mám ráda její rozhodnost a vytrvalost. Vím, že se na ní mohu spolehnout. Její přátelství je mi velmi cenné. Cítím, že jí její práce baví, zvláště práce s lidmi, jako je její velmi cenný a hodnotný výklad karet nebo práce s celostní medicínou. Má chuť se neustále vzdělávat a na sobě pracovat, čímž mi dává odvahu si zatím také sama jít."

 

Můj momentální životní sen:

Žít v harmonii v praci i v soukromém životě. Být finančně nezávislá. Být prospěšná. Dokončit školu, cestovat a mít čas na spánek, i když nevím, jestli u spaní jde o sen nebo potřebu.:-)